Vizyonumuz

Gölge
Aqua Medikal'ın vizyonu, dünyanın her şehrine sağlığı destekleyen ürünler sunarak, küresel çapta tanınan bir medikal marka olmaktır. İnovasyon, teknoloji ve bilimin gücünü kullanarak sürekli olarak sektörde öncü olmayı hedefleyen Aqua Medikal, müşteri memnuniyetini esas alarak sürdürülebilir bir büyüme ve gelişme sağlamayı amaçlamaktadır. Aqua Medikal, toplumların sağlığını iyileştiren ve yaşam kalitesini yükselten bir etki yaratmak için kararlılıkla çalışmayı sürdürecektir.

24+
Yıl üretim deneyimi

Sürekli iyileştirmeler ve verimlilik artışıyla birleşerek şirketin rekabet gücünü artırır. İleri teknoloji ve işbirliği odaklı yaklaşımlar, yıl boyunca tutarlı kalite ve müşteri memnuniyetini sağlar.

50+
Ülkeye ihracat

Ekonomik büyümeyi destekleyen önemli bir unsurdur. İhracat yoluyla elde edilen döviz geliri, ulusal refahı artırırken, uluslararası pazarlarda ülkenin markasını ve itibarını güçlendirir.

100+
Ürün Yelpazemiz

Geniş ve çeşitli seçenekler sunarak müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Kaliteli malzemeler ve son teknoloji ürünleriyle donatılmış olan çeşitliliğimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

https://www.aquamedikal.com/

Sağlıkla kalın

Bize Ulaşın

Esentepe Mah, 2953. Sk. 11 Blok D:No54, Sultangazi / İstanbul

+90 212 476 5153

iletisim@aquamedikal.com

Bizden Haberdar Olun